Araç Kiralama konusunda en pratik ve hızlı şekilde nasıl araç kiralayabilirsiniz bu yazımızda ondan bahsedeceğiz sizlere.

Değişen ve gelişen dünya'da ne yazıkki bir çok konuda halen zorluklar çekilebiliyor bunlardan 1 taneside araç kiralama konusunda yaşanan zorluklar. Özellikle son dönemlerde araç kiralama hizmeti alırken bir çok kullanıcı internet üzerinden kredi kartı bilgilerinden tutunda ehliyet bilgileri ve kimlik bilgilerine kadar girmek zorunda kalabiliyor. Bu durumlar kurumsal kiralama şirketleri için güvenilir olsa'da kullanıcılar bu bilgileri genellikle ilk defa araç kiralayacağı bir firmaya vermek istemiyor. Bizlerde bu konuda kullanıcı odaklı hareket ettiğimiz için sitemizde 3 pratik adımda adana araç kiralama hizmetinden nasıl faydalabilirsiniz ondan bahsedeceğiz. 

 

1. Adım ; aracı kiralamak istediğiniz lokasyonu seçip teslim ve iade tarihi ve saatlerini seçtikten sonra en uygun aracı listele (bul) butonuna tıklıyorsunuz. 

2. Adım ; karşınıza filomuzda bulunan araçlar listelenmiş olup süre ve fiyat bilgisi yer almaktadır burada size en uygun aracı belirledikten sonra aracı seç butonuna tıklıyorsunuz. 

3. Adım ; bu adımda aracınızı seçip varsa ekstra bir talebiniz navigasyon , bebek koltuğu vb. akabinde devam et butonuna basıp isim soyisim - mail adresi ve telefon numarasını girip kiralama sözleşmesini okuduktan sonra rezervasonumuzu tamamlıyoruz. 

 

üst kısımda yer alan 3 adımı tamamladıktan sonra ön rezervasyon talebiniz alınmış oluyor ve kiralama süresine 24 saatten daha az bir süre yoksa müşteri hizmetlerimiz sizi en müsait zamanda arıyor, araç müsaitliğine göre rezervasyonunuzu konfirme edip mail adresinize yolluyor. Sizde artık güvenli bir şekilde yolculuğunuzu yapıp aracın size teslim edilmesini bekliyorsunuz.